Kdo jsou Účtařky

Jsme dvě inženýrky, které spolu již několik let zpracovávají mzdy a účto pro menší brněnské IT společnosti, startupy a živnostníky. Účetnictví a podnikové finance jsme sice studovaly na vysoké škole, ale skutečné znalosti v oboru jsme získaly až v praxi a na pravidelných školeních spojených s certifikací na zpracování mzdové agendy a vedení daňové evidence.

Ing. Petra Jančová

Jsem vystudovaná ekonomka, ale již při studiu jsem pracovala a starala se o fakturace, pracovní smlouvy a komunikaci s úřady v menších firmách. Časem jsem si k tomu přibrala také celou mzdovou agendu, absolvovala školení a certifikace v oblasti mzdové agendy, personalistiky a účetnictví. Postupně jsem se začala starat o více firem, zkušenosti rostly, a tak jsem si našla kolegyni Verču, se kterou jsme rozjely naši mikroúčetní kancelář.

Ing. Veronika Koláčková

Jsem absolventkou Mendelovy univerzity v Brně. Během studia jsem přišla do kontaktu se základní mzdovou a účetní agendou. Po škole jsem se začala více zabývat zpracováním mezd a absolvovala jsem akreditovaná školení, díky kterým jsem prohloubila své vědomosti. Následně jsem více rozšířila své znalosti v účetnictví. Nyní se společně s kolegyní Peťou starám o klienty v naší malé účetní kanceláři.

Poptávka

Spolehněte se na nás a soustřeďte se na své podnikání

Chcete vědět kolik stojí naše služby? Napište nám nezávaznou poptávku a my se ozveme, společně upřesníme rozsah služeb a pošleme vám přesnou kalkulaci.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Ozveme se Vám co nejdříve, jak jen to bude možné.
Jste plátce DPH?
Ano Ne
Počet bankovních účtů

O které služby máte zájem?