Co umíme?

Staráme se o zpracování mezd, daňovou evidenci nebo účetnictví živnostníkům a malým firmám. Máme dlouholeté zkušenosti s prací pro začínající firmy a startupy, kterým rády pomůžeme nastavit procesy mzdové, personální a účetní agendy. Jsme pečlivé a máme rády pořádek. Je to náš recept na mzdy a účto bez zbytečného stresu.

Zpracování mezd

Postaráme se vám o mzdovou i personální agendu, včetně pracovních smluv a dohod o provedení práce, a zastoupíme vás při komunikaci s úřady a pojišťovnami.

VÍCE INFORMACÍ

Daňová evidence

Zajistíme spolehlivé účetní služby živnostníkům s obratem do 25 milionů korun, kteří neuplatňují náklady paušálem, ale potřebují evidovat jejich skutečnou výši i stav majetku.

VÍCE INFORMACÍ

Vedení účetnictví

Malým a začínajícím společnostem pomůžeme nastavit procesy a postaráme se o každodenní zpracování jejich účetních dokladů. Osobně, precizně a bez stresu.

VÍCE INFORMACÍ

Daňová přiznání

Zpracováváme daňová přiznání fyzických osob a připravujeme podklady pro přiznání k DPH, souhrnná hlášení a kontrolní hlášení. Ve spolupráci s partnery zpracujeme i další typy daňových přiznání.

SPOLUPRACUJEME

Služby našich partnerů

V oblasti zpracování daňových přiznání, daňového poradenství a dalších souvisejících služeb spolupracujeme s účetní a auditorskou skupinou APOGEO. Klientům, kteří se v průběhu naší spolupráce rozrostou a budou potřebovat rozsáhlejší servis, než jim budeme schopni nabídnout my, pomůžeme s přechodem k naší partnerské společnosti.

VÍCE INFORMACÍ

Poptávka

Spolehněte se na nás a soustřeďte se na své podnikání

Chcete vědět kolik stojí naše služby? Napište nám nezávaznou poptávku a my se ozveme, společně upřesníme rozsah služeb a pošleme vám přesnou kalkulaci.

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Ozveme se Vám co nejdříve, jak jen to bude možné.
Jste plátce DPH?
Ano Ne
Počet bankovních účtů

O které služby máte zájem?